Loading...

Meistari

Mūsu centrā strādā augsta līmeņa speciālisti. Iepazīstaties ar tiem.

NATĀLIJA JAKOVLEVA

 
Dzimusi Rīgā. Beigusi vidusskolu. Mācījusies Latvijas Universitātē Psiholoģijas un Filoloģijas fakultātē. Aizraušanās ar sportu un dejošanu ir aizvedusi pie jogas nodarbībām un vēdisko zināšanu studēšanas. Natālija Jakovļeva (Krišnaprija - iesvētīšanu saņēmusi 2005.gadā no Savmi Samarpananda Sarasvati). Kopš 2006.gada ir sertificēta hatha jogas pasniedzēja. Mācījusies Rīgā jogas skolā “Dipika”, un Šivas centrā pie Tamāras Rimšas un Adžita Singhas. Maskavā mācījusies pie indiešu meistara Bal Mukund Singha (Deli YOGHA INSTITUTE), Sanktpēterburgā studējusi pranajāmu pie doktora Madavana (Vivekananda Yoga Institut, India). Kijevā saņēmusi Trai jogas setifikātu no šī novirziena pamatlicējas Kali Rei (ASV). Grieķijā mācījusies pie Anžejas Farmeres un Viktora Vankuvera (A.Siderska un S.Smirnova skolotāji). Ķelnē piedalījusies Trans Atlantic jogas festivālā, kur piedalījās Rons Reids, Minakši Džois, Sians Korns, Tvi Merrigans, Deivids Svensons (ASV) un Edvards Klarks (Anglija). Anglijā iepazinusies ar Dživamukti jogu(Deivids Laifs un Šerons Džennons, ASV) un Dunkanu Vongu (Madonnas skolotājs). Kā arī ir piedalījusies daudzos semināros, ko vadījuši: Jureks Aguckis (Aijengara skola), Reinhards Hammenthalers (Šveice), A.Siderskis, A.Lappa, S.Smirnovs un S.Gucaļuks, Tani Piven, L.Harcenšteina, A.Zenčenko, S.Sidorcovs. Ir sertifikāts par Astroloģijas un signaturoloģijas kursa noklausīšanos pie I.Vetrova. Praktizē uz ajūrvēdas principiem veidotu masāžu. Saņemti sertifikāti par kursiem: Sambahana (vispārējā ajūrvēdiskā masāža), Mukhabhjanga (sejas kosmētiskā masāža), marma čikitsa, čampi, masāža ar akmeņiem, medus un šokolādes masāža, Jumeiko, Indijas (Keralas) un Spānijas institūta muguras masāžu, Havajas masāžu Lomi-lomi, Garšana (ajūrvēdiskais pretcelulīta kurss).
_________________________________________________________________________________

JEĻENA AKIMOVA

Visa mūsu dzīve ir unikāls zināšanu, attīstības un nepārtrauktas uz priekšu kustības ceļš. Tas man ir bijis par piemēru jau no pašiem dzīves pirmsākumiem. Ierodoties pasaulē ģimenē, kur ārsta profesija tika nodota no paaudzes paaudzē, es varu atklāti teikt – ne jau es izvēlējos savu Profesiju, bet Profesija izvēlējās mani – par ko es esmu bezgala pateicīga Visumam.

Iegūstot medicīnisko izglītību Krievijas Federācijas valdības paspārnē esošā Medicīniskā Centrā, es ieguvu unikālu iespēju realizēt savu darba praksi blakus ar slavenākajiem un talantīgākajiem medicīnas guru, izmantojot jaunākās iekārtas, iegūstot pielaidi pie pašām modernākām tehnoloģijām un to izstrādēm. Tieši tajā laika posmā es pieņēmu lēmumu nodarboties ar masāžām saprotot, ka masāža ir ne tikai procedūra, tas ir kas tāds, ko ja vienreiz esi sācis apgūt, tad  nekad to nebeidz  darīt, tā ir viena no smalkajām mākslām, tas ir rituāls, piepildīts ar cieņu, mīlestību un rūpēm. 

Pēc kāda laika manas medicīnas prakses laikā parādījās izpratne, ka problēmām, kas ir saistītas ar ķermeni, ir savs sākums mentālajā pasaulē un es sāku savā darbā apgūt un izmantot dažādas garīgās prakses, kuras aizveda mani pie Psiholoģijas, pēc tam pie  Valeoloģijas – zinātnes par veselību un ilgu mūžu. 

Dotā brīdī man ir divas augstākās izglītības, izieti vairāk nekā 40 kvalifikācijas paaugstināšanas kursi, kā arī esmu Valeoloģijas nozares zinātniskā grāda līdzstrādnieks.

Manu interešu, praktisko un zinātnisko pētījumu lokā ietilpst tādu iespēju atrašana, kas palīdzētu cilvēkam sasniegt harmoniju, līdzsvarojot trīs galvenos komponentus - prātu, ķermeni, dvēseli. Lielu nozīmi piešķiru slimību profilaksei.

Vairāk nekā 25 gadus nodarbojos ar masāžām, pašpilnveidojos  savā profesijā, atklāju jaunus horizontus, noslīpēju savu meistarību, kā arī apmācu masāžas mākslā savus kolēģus, kosultēju jautājumos par psiholoģisko veselību un veselīga dzīvesveida organizēšanu. 

Kopsolī ar tradicionalām metodēm, izmantoju arī netradicionālu pieeju – manis personīgi izstrādātā masāža iekļauj sevī vienlaicīgi vairākas tehnikas, kuras ļauj atveseļoties, koriģēt savu svaru, izskatīties jaunākai, atbrīvoties no psiholoģiskiem blokiem un spīlēm, uzlādēties ar mundrumu un pozitīvismu.

Es strādāju ar dažādām iedzīvotāju kategorijām, starp kuriem ir bērni, pusaudži, pieaugušie ( vīrieši un sievietes ) , kā arī man ir pieredze programmā “Medicīniski – sociālā ekspertīze un rehabilitācija jautājumos attiecībā uz kara apstākļos iegūto invaliditāti”.  Esmu Starptautiska līmeņa eksperts. 

Es lepojos ar ar savām latviešu saknēm un esmu priecīga, ka man ir dota iespēja dzīvot uz savas senču zemes, kur es esmu ieguvusi Veselumu un Harmoniju. Tāpat esmu pateicīga par to, ka Liktenis ir atvedis mani uz Sacral Centru, kur esmu satikusi līdzīgi domājošos un noslēgusi speciālistu triādi, kuru darbība ir mērķēta uz palīdzību cilvēkiem. Mēs esam kā vidutāji, kas palīdz  un pavada tos ceļā uz Prāta, Dvēseles un Ķermeņa  trīsvienības Harmoniju. Šis ir grandiozs projekts, kas pilnībā atbilst  manas profesionālās darbības filozofijai  un maksimāli precīzi attaino manu iekšējo pasauli. Mēs palīdzam cilvēkiem uzlabot dzīves kvalitāti, izzināt sevi, kļūt vieglākiem un brīvākiem, un mūsu kopējās darbības rezultātā pamostās vēlme doties uz priekšu jaunu ideju un darbību īstenošanai! Tā arī ir laime! 

_________________________________________________________________________________

SVETLANA VEZAUSKITE

Skaistums – tas ir dabiskums, tā ir dzīve, tā ir brīvība un pareiza ādas kopšana – tas ir sākums ceļā uz tās pievilcību un veselību.

Es esmu diplomēts kosmetologs ar profesionālās medicīniskās personas apmācības sertifikātu, esmu ieguvusi medicīnisko izglītību, beigusi  Rīgas Stradiņa Universitāti,  esmu Profesionālās Skaistuma Skolas  Beauty School absolvente. Man ir starptautiskais diploms  i TEC Level 3 in Beauty (Lielbritānija), papildus pastiprināti  esmu apguvusi dermatoloģiju, dietoloģiju un veselīga dzīvesveida pamatus.

Skaistumkopšanas industrijā patstāvīgi attīstos, paaugstinot savu kvalifikāciju, regulāri apmeklēju seminārus, piedalos zinātniski – praktiskās konferencēs un simpozijos, padziļināti apgūstu un savā darbā pielietoju jaunākās inovācijas. 

Kosmetologa profesiju es izvēlējos apzināti, jo uzskatu ka tā ir radoša un attiecas uz pašu svarīgāko profesionālo darbības jomu – cilvēks cilvēks.

Daudzi manas profesionālās darbības virzieni dod iespēju maksimāli iesaistīt radošo enerģiju un iedvesmu, veikt atklājumus un noteikt jaunas tendences.

Es gūstu milzīgu apmierinājumu no paveiktā darba, jo rezultāts ir uzreiz acīmredzams un klients vienmēr aiziet gan ārēji, gan iekšēji starojošs. Es izjūtu lielu prieku no tā, ka varu palīdzēt saviem klientiem izteikt savu individualitāti, izceļot to dabisko skaistumu un šī tūlītējā brīnišķīgā pārvērtība atnes lielu daudzumu pozitīvu emociju kā man, tā arī klientam.

Tāpat es uzskatu, ka ir ļoti svarīgi apgūt ne tikai cilvēka ārējo acīmredzamo veselības stāvokli, bet arī mācēt sajust, kas notiek viņa dvēselē, jo visbiežāk problēmas sakne atrodas dziļi iekšpusē un es palīdzu cilvēkam to saprast, pateicoties manai aizrautībai ar psiholoģiju un profesionālu tās apguvi, kas dod man iespēju pielietot individuālu pieeju, atrasties ar cilvēku uz viena viļņa gan  saskarsmes ziņā, gan izvēloties kosmetoloģiskās procedūras.

Patstāvīga komunikācija ar cilvēkiem, mācības, attīstība un pašpilnveidošanās ienes daudzveidību un ir mans dzīvesveids. Svarīga nozīme man ir zinātniskajam aspektam manā profesionālajā darbības jomā, es patstāvīgi apgūstu mūsdienu kosmetoloģijas sasniegumus, lai varētu tos pielietot praksē.

Es specializējos uz ārstnieciski – kosmetoloģiskām procedūrām, kuras palīdz ādai saglabāt veselīgu un jauneklīgu izskatu pēc iespējas ilgāk – šajā ziņā man ļoti palīdz zināšanas dermatoloģijas jomā. Es uzskatu, ka skaistums neprasa upurus, tas prasa uzmanību, laiku un darbu, tāpēc nevajag sev uzstādīt divkāršus standartus – attiekties pret sevi ir nepieciešams tikpat labi, kā pret visiem pārējiem.

Manas darbības pamatvirzieni :

  1. Injekciju kosmetoloģija: biorevitalizācija , mezoterapija.
  2. Kosmetoloģija ar aparātu pielietojumu – mikrostrāvas terapija, elektrostimulācija, elektrolimfodrenāža, dezinkrustācija, darsonvalizācija, galvaniskās strāvas pielietošana, fonoforēze, jonoforēze, termāža (RF liftings), krioterapja, US tīrīšana, vakuumterapija, vaporizācija u.c.
  3. Estētiskās procedūras:
  • Kopjošas procedūras bez ādas slāņa bojājumiem: maskas, sejas masāžas (klasiskā, limfodrenāžas, liftinga, masāža ar akmeņiem) un ķermeņa masāžas (klasiskā, limfodrenāžas, vakuuma, anticelulīta, medus, masāža ar akmeņiem, šokolādes procedūra) , ietīšanās, korekcija, acu un uzaču krāsošana.
  • Procedūras ar minimālu ādas slāņa bojājumu – sejas tīrīšana (mehāniskā, ar ultraskaņu, vakuuma, galvāniskā, ķīmiskā, kombinētā), visa ķemeņa vaksācija.
  1. Terapeitiskā kosmetoloģija:
  • Dziļa atjaunojoša sejas un ķermeņa terapija – kompleksās ārstnieciskās programmas,  pīlingi - vidējie/virspusējie, matu un galvas ādas ārstēšana, konsultēšana un diagnostika, individuālas profesionālās kopjošās un ārstnieciskās kosmētikas  piemeklēšana ikdienas lietošanai mājas apstākļos. 

Es vienmēr esmu ļoti rūpīga pret ādu un uzstāju uz visu higiēnas noteikumu ievērošanu. Tas, ko es daru – es daru ar visu savu atbildību, vienmēr ņemot vērā savu klientu vēlmes. Par savu uzdevumu uzskatu nevis “kaut ko izdarīt”, bet izprast problēmas sakni, lai likvidētu cēloni, līdz ar to atbrīvojoties no sekām. Tāpēc ļoti svarīgu nozīmi manā darbā ieņem sākotnējā diagnostika.

Es ļoti saudzīgi attiecos pret cilvēkiem, jo viņi man uztic pašu dārgāko, kas viņiem ir – savu SEJU.

_________________________________________________________________________________

MARGARITA NAUMENKO

Cilvēka sirds – tas ir mūzikas instruments, kas piepildīts ar Visvareno mūziku. 

Jau no agras bērnības apkārtējie cilvēki pamanīja manī neparastas spējas – tie bija sapņi, kurus es viņiem stāstīju un , kuri vēlāk ļoti bieži piepildījās reālajā dzīvē. Cilvēki uzdeva jautājumus, atbildes uz tiem nāca pie manis no dvēseles dziļumiem. Tad pienāca brīdis, kad es atklāju, ka varu noteikt slimības un ārstēt tās ar rokām, tieši tad es pieņēmu lēmumu attīstīt savas spējas – Visuma doto Dziedzniecības Spēku, lai palīdzētu citiem cilvēkiem.

Savu ceļu es sāku ar klasiskās masāžas tehnikas apgūšanu, bet palika jautājumi,  atbildes uz kuriem es neatradu ierastajā , vispārpieņemtajā masāžas praksē un tad Liktenis man dāvāja Sambahanu.

Sambahana ir visa ķermeņa ajūrvēdas masāža ar siltas eļļas izmantošanu lai atslābinātos un piepildītu ķermeni ar enerģiju. Tā ir ļoti iedarbīga  nomierinoša un relaksējoša procedūra ar spēcīgu dziedniecisko efektu. Šo masāžu veic pēc stingri noteiktām līnijām ( nadi ) un marmas punktiem , pastiprinot  enerģijas ( prānas ) cirkulāciju. Manipulācija ar marmas punktiem stimulē asinsriti un limfas plūsmu, kas rezultātā nostiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu. Masāža vienlaicīgi iedarbojas ne tikai uz fizisko, bet arī uz ēterisko, emocionālo un mentālo ķermeni.

Es turpinu mācīties un attīstīt sevi, savas spējas. Man ir  zināšanas par ārstniecības augiem, es sastādu atveseļojošas, attīrošas un  anti- stresa  tējas, kuras pēc procedūras gatavoju individuāli katram klientam.

Mana dvēsele ir vienmēr atvērta tiem , kam vajadzīga palīdzība un es esmu pateicīga Liktenim , ka man ir dota iespēja palīdzēt cilvēkiem.

_________________________________________________________________________________

JURIS ZUBOVS

Juris Zubovs – Starptautiskās mācību –  tradicionālās un alternatīvās medicīnas atveseļošanās Biedrības loceklis, bioenergoterapeits. Viņš ir izstrādājis unikālu metodi, lai saglabātu veselību ar speciālas izlases programmas  piemeklēšanu katram cilvēkam, atkarībā no viņa enerģētiskā lauka un 12 fizioloģisko organisma sistēmu stāvokļa.

 

Reģistrējies